Anti Casus Yazılımı Ücretsiz İndir CounterSpy Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Anti Casus Yazılımı CounterSpy Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda CounterSpy isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

CounterSpy, güçlü bir spyware ve malware silme programıdır. Sistem kaynaklarını çok zorlamadan çalışan bu anti casus yazılımı sayesinde artık bilgisayarınıza sızmış olan casus ve benzeri zararlı yazılımları artık kolayca temizleyebilirsiniz. CounterSpy’ı diğer casus koruma programlarından ayıran en önemli özelliği sistem kaynaklarını çok zorlamadan sistem taraması yapabilmesidir.

CounterSpy yeni versiyon özellikleri:

Tarama hızı artarken bellek ve işlemci kullanımı azaltılmıştır.Kolay kullanıcı arayüzü ile sistem sağlığını takip edebileceğiniz görsel grafikler geliştirilmiştir.Gelişmiş Rootkit koruması FirstScan özelliğine eklenmiştir.Active Protection özelliği casus yazılımların kopyalandığı veya açıldığı durumları farkedebilecek kadar geliştirilmiştir.Önemli! Eğer başka bir güvenlik programı ile CounterSpy’ı aynı anda kullanacaksanız CounterSpy’ın “Active Protection” özelliğini devre dışı bırakmanız sistem kaynak kullanımınızı zorlamamanız için yararlı olacaktır.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver