Anonim, Güvenli İnternet Ağı Yazılımı Ücretsiz İndir Tor Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Anonim, Güvenli İnternet Ağı Yazılımı Tor Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Tor isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Tor, internetteki gizliliğinizi ve güvenliğinizi korumak için sanal tünellerde dolaşmanızı sağlayan bir ağdır. Tor sayesinde internette kimliğiniz ve ziyaret geçmişinize dair iz bırakmadan en güvenli şekilde gezebilirsiniz. İnternet tarayıcıları, anlık mesajlaşma servisleri, uzaktan yönetim araçları için tercih edilebilir.  Tor gazetecilerin istihbaratlarını gizlemek, devlet ve askeri kurumların güvenliklerini artırmak için tercih ettikleri bir servis. Tor istenirse bir uzaktan ağ yöneticisi görevi görerek kendi sanal ağınızı (VPN) sağlar. Örneğin; bir işyerindeki bilgisayarlara uzaktan erişilerek hangi çalışanların nelerle uğraştığı takip edilebilir.Açık kaynak olarak geliştirilen Tor internet servisleri tarafından takip edilmenizi engelleyerek trafik analizlerinin dışında kalmanızı sağlar. Bu analizler hangi sitelere girdiğinizi, geçirdiğiniz süreleri, internete girdiğiniz kaynak ve yeri kaydeder. Bu analizler gerekli gibi görünse de kişisel güvenliğinizi tehdit edebilir. Tor sayesinde internette anonim bir kişi olarak iz bırakmadan gezersiniz.Tor farklı IP adreslerinden bağlanmanızı sağladığı için yasaklanmış sitelere erişim için yararlanılan bir yazılımdır. Farklı sebeplerle engellenmiş sitelere güvenli bir ağdan ulaşmanızı sağlar. Tor projesi kullanıcı ve kurumların güvenliklerini artırdığı gibi özgürlüklerini de artırabilir. Önemli! Tor’un kurulumu ve kullanımı ile ilgili detaylı bilgilere bu sayfadan ulaşılabilir.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver