Angry Birds İndir (Rio, Space, Star Wars) Windows 8 7 Xp Bilgisayara Yükle Bedava Download

Angry Birds indir

Yazımızın devamında Angry BirdsAngry Birds SeasonsAngry Birds RioAngry Birds Space ve yeni çıkan Angry Birds Star Wars indirme linklerini bulabilir, oyun hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirisiniz.

Bütün dünya ülkelerinde olduğu gibi ülkemizde de son sürat gelişmekte olan bilgisayar ve internet teknolojileri sayesinde hayatımıza birçok yenilik girmiş ve bu yenilikler doğrultusunda günlük işlerimiz oldukça kolaylaşmıştır. Son dönemlerde hayatımıza girmiş olan en önemli yeniliklerden biri olarak karşımıza çıkan akıllı telefonlar, içeriğindeki görsellikleri ve eğlenceli oyunları sebebiyle milyonlarca müşteriyi bünyesine çekmiş ve bütün dünya çağında oldukça geniş bir müşteri kitlesine ulaşabilmeyi başarmıştır. Mobil platformların olmazsa olmazlarından biri haline gelen ve oldukça eğlenceli bir oyun olarak karşımıza çıkan Angry Birds oyunu hemen hemen her kesim tarafından büyük bir beğeniyle oynanmakta ve sürekli yeni versiyonları sanal pazara girmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

Angry Birds indirmek için yapmamız gereken kendi mobil platformumuzdan ilgili kategoriye girerek oyunu telefonumuza kurmaktır. Angry Birds indirilme rekoru kırmasının ardından Angry Birds RioAngry Birds Space ve Angry Birds Star Wars gibi versiyonları piyasaya sürülmüş ve kullanıcılar tarafından büyük beğeni toplamıştır. Angry Birds Rio ilk sürüm ile aynı mantıkta ama fabrika gibi kapalı bir mekan temasıyla kullanıcılara sunulmuştur. Kuşların asiliğini yansıtacak olan arka plan ile Angry Birds Rio bazı kullanıcılar tarafından bağımlılık haline gelmiştir. Angry Birds Space ise uzayda temalı bir oyun olarak karşımıza çıkmakta ve bu alana ilgi duyan kullanıcılar tarafından büyük beğeni toplamaktadır. Angry Birds Star Wars ise bilim kurgu filmlerindeki temalar gibi farklı bir gezegen teması ile kullanıcılarıyla buluşmuş ve yüksek indirilme rakamlarına ulaşmıştır.

Angry Birds İndir

Angry Birds Rio İndir

Angry Birds Seasons İndir

Angry Birds Space İndir

Angry Birds Star Wars İndir

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver