android sistem güncellemesi android versiyon yükseltme Android Yazılım Güncelleme

Etiketler: Android, Android işletim sistemi güncelleme

Android Yazılım Güncelleme Nasıl Yapılır Haberi| Teknoloji Haberleri

Sponsorlu Bağlantılar

Android Yazılım Güncelleme Nasıl Yapılır

Android İşletim Sistemi telefon güncellemesini kolayca yapabilirsiniz. Android işletim sistemli cihazınızdan daha iyi performans almak ve cihazınızın yeni çıkan uygulamalar ile uyumlu bir şekilde çalışabilmesi için işletim sisteminizin güncelliğini korumalısınız. Bu aynı zamanda güvenliğiniz içinde önemli bir konudur. Çünkü her güncelleme kullandığınız işletim sisteminin güvenlik açıklarını da kapatmaya yöneliktir. Android Sürüm Güncellemesi nasıl yapılır adım adım anlatacağız.

Android işletim sisteminizi güncellemek için yapmanız gereken Ana menü tuşuna basıp telefonumuzun Ayarlar kısmına giriş yapıyorsunuz. Bu menünün en alt satırda bulunan Telefon Hakkında menüsüne giriyorsunuz. Daha sonra burada Güncelle seçeneği bulunmakta, eğer bir internet paketi satın almadıysanız Güncelle seçeneğinin alt kısmında Sadece Wi-Fi seçeneği bulunmaktadır. Sadece Wi-Fi’yi işaretleyip Güncelle menüsüne tıklıyoruz. Bunu işaretledikten sonra telefonumuz kendi sunucusundan güncelleme olup olmadığını kontrol edecektir. Eğer cihazınız için bir güncelleme seçeneği var ise telefonunuz otomatik olarak güncellenir. Cihazınız Android işletim sisteminin son sürümünü desteklemiyorsa telefonununuz “Kullanılabilir Güncelleme yok” şeklinde bir uyarı verir.

İnternet ortamında özellikle formlarda çeşitli güncelleme yöntemleri bulunmaktadır, ancak DijitalTeknoloji.Net olarak biz bu yolları önermiyoruz. Bu tip yöntemlerin kesin bir garantisi olmadığı gibi cihazınızın başına bir şey gelmesi halinde garanti kapsamının dışına çıkmaktadır.

Son Aramalar: Android, Android işletim sistemi güncelleme, android sistem güncellemesi, android versiyon yükseltme, Android Yazılım Güncelleme

android güncelleme nasıl yapılır, android işletim sistemi güncelleme, android yükseltme nasıl yapılır, android yazılım güncelleme, android sürüm güncelleme nasıl yapılır, android sürüm yükseltme nasıl yapılır, android yazılım güncelleme nasıl yapılır, tablet android güncelleme nasıl yapılır, android güncellemesi nasıl yapılır, android sürüm güncelleme

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver