Android İçin Zombi Öldürme Oyunu Ücretsiz İndir Zombiewood Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Android İçin Zombi Öldürme Oyunu Zombiewood Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Zombiewood isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Zombiewood, Gameloft tarafından hazırlanan, kapsamlı hikayesi ve başarılı grafikleriyle dikkat çeken bir zombi oyunu.

ABD’nin Los Angeles şehrinde geçen olay, Hollywood esintileri taşıyan ve çizgi film karakterleri modunda hazırlanan kahramanımız ve zombilerin başından geçiyor. Dünya zombiler tarafından yaşanmaz bir hale getiriliyor ve Los Angeles da bundan nasibini alıyor. İyi bir senaryo üzerine kurulu oyunda amaç tabii ki zombileri olabildiğince az zarar görerek yok etmek. Bunun için 20 farklı silahtan birini seçebiliyoruz.

Oynanabilirlik açısından oldukça başarılı bulunabilecek oyunda hem hareket yönü hem de atış yönü ayrı ayrı kontrol edilebiliyor. Bir süre sonra kolay bir şekilde kahramanı kontrol edebildiğimiz oyunda gittikçe artan zorluk seviyesi ile eğlenceli vakitler geçirmek mümkün.

Oyunda 10 farklı oyun modunun ve 11 farklı kahraman kıyafetinin olduğunu da ekleyelim.

1.0.1 güncellemesi sonrasında:

Küçük hatalar giderildi.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver