Android İçin Yüksekten Düşme Oyunu Ücretsiz İndir Super Falling Fred Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Android İçin Yüksekten Düşme Oyunu Super Falling Fred Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Super Falling Fred isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Super Falling Fred, Android üzerine kurulu başka oyunlarla da tanıdığımız Fred’in yeni macerası. Bu oyunda Fred, yükseklerden düşmenin heyecanını yaşıyor ve bizi de buna ortak ediyor. Gökyüzünün çok yükseklerinden kendini bırakan Fred, kimi zaman bir basketbolcu görünüme bürünüyor kimi zaman da bir yıldız olarak kendisini gösteriyor. Bu tamamen kişiselleştirilebilir bir durum.

Atlayış ise oldukça riskli çünkü Fred’i öldürebileceği çok sayıda engel mevcut. Bu engellerin her birine yaklaşıldığında oyun kamerası yakınlaşabiliyor. Tüm bunlar olurken özgün ve hareketli bir müzik oyun severlere eşlik ediyor. Fred’i geliştirmek ve daha yüksek puanlar almak imkansız değil ancak fizik temelli bu oyunda dikkatli olmak çok önemli.

Not: Oyun içinde küçük çocukların olumsuz etkilenebileceği sahneler bulunuyor. Bu nedenle oyunu 13 yaş ve üzeri kullanıcıların indirmelerini öneriyoruz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver