Android için Yer Görme ve Gösterme Uygulaması Ücretsiz İndir Glympse Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Android için Yer Görme ve Gösterme Uygulaması Glympse Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Glympse isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Glympse, Andorid için geliştirilen popüler ve aynı zamanda ücretsiz bir yer görme ve gösterme uygulamasıdır. Eğer Glympse akıllı telefonunuzda yüklü ise aynı uygulamaya sahip arkadaşlarınızın nerede olduğunu anlık olarak takip edebilirsiniz. Tabi öncelikle bunun için arkadaşınızın size uygulama üzerinden izin vermesi gerekmekte. Arkadaşınız bir kez izin verdikten sonra rahatlıkla onun nerede olduğunu takip edebilirsiniz. Aynı şey sizin için de geçerlidir. Sizde kendi yerinizi arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

İş yerlerinde sık sık kullanılan Glympse ile işverenler, çalışan personellerinin yerini rahatlıkla takip edebiliyorlar. Patronunuzun size neredesin sorusunu sormasına gerek kalmadan yerinizi ona bildirebiliyorsunuz.

Bunun dışında ailenizin ve sevdiklerinizin nerede olduğunu da Glympse ile rahatlıkla takip edebilir ve başlarına birşey geldi mi acaba korkusuyla yaşamazsınız. Cidden başarılı bir uygulama olan Glympse’i denemenizi öneririz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver