Android için WiFi Mouse Uygulaması Ücretsiz İndir WiFi Mouse Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Android için WiFi Mouse Uygulaması WiFi Mouse Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda WiFi Mouse isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

WiFi Mouse özellikle sunum yapanlar için ideal bir android uygulaması. Kablosuz ağ yardımıyla bilgisayarınıza bağlanarak tek bir cihazda klavye ve mouse deneyimi yaşamamıza olanak sağlıyor.

Android WiFi Mouse’u Nasıl Aktif Edebilirim?

http://wifimouse.necta.us/ adresinden işletim sisteminize uygun olan sürüyücü indirmelisiniz. Daha sonra yüklemiş olduğunuz WiFi Mouse uygulamasında Auto Connect veya IP adresi girip Connect demeniz yeterli olacaktır.

Android WiFi Mouse Özellikleri (ücretsiz sürüm)

Açılışta otomatik başlatma (kişisel)
Hassaslık ayarı
Klavye (ücretli versiyonda aktif)
Sol/Sağ ve çift tıklama

Pro Versiyonunda Yer Alan Özellikler

Android WiFi Mouse uygulamasının ücretsiz sürümünü test ettikten sonra pro (ücretli) versiyonda yer alan özellikleri merak ediyorsanız. Satın almadan önce incelemenizi öneririm.

Klavye

Kablosuz ağınızın çektiği her yerden artık Android cihazınızın klavyesi bilgisayarınızın da klavyesi olacak.

Çoklu Dokunmalar

Şüphesiz uygulamanın en güzel özelliği olan ve genelde Mac cihazlarda rastladığımız birden çok dokunmayla kolay geçişler sağlayabilmemizde mümkün. Örneğin yakınlaştırma veya uzaklaştırma yaparak aktif olan sayfamızı büyültüp küçültebiliriz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver