Android İçin Video Oynatma Uygulaması Ücretsiz İndir mVideoPlayer Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Android İçin Video Oynatma Uygulaması mVideoPlayer Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda mVideoPlayer isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

mVideoPlayer, Android işletim sistemini kullanan mobil cihazlar için hazırlanmış olan başarılı video oynatıcılardan biridir.

Altyazı desteği bulunan nadir video oynatıcılardan biri olan mVideoPlayer, Türkçe altyazıları da sorunsuz oynatabiliyor. OpenSubtitles.org desteği ile otomatik olarak altyazı arayıp videoya taşıyabilen mVideoPlayer, on saniye gibi bir sürede bu işlemi tamamlayabilir. Sade ve kullanışlı bir arayüze sahip olan uygulama, var olan filmlere ait IMDB bilgilerini sunabiliyor.

mVideoPlayer tarafından desteklenen altyazı uzantıları: srt, ssa, ass, sub/idx, mpl, smi, txt, sub, sami.

Uygulamanın Türkçe altyazıları sorunsuz açabilmesi için şu adımları takip etmeli ve “Turkish (ISO-9959-9)” seçmelisiniz: Preferences / Subtitle / Character / Encoding / Turkish (ISO-9959-9)

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver