Android İçin Veri Transferi Uygulaması Ücretsiz İndir 3G Watchdog Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Android İçin Veri Transferi Uygulaması 3G Watchdog Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda 3G Watchdog isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Eğer mobil internet faturanızın haddinden fazla gelmesinden şikayetçiyseniz 3G Watchdog kullanım miktarınızı size bildirebilir ve size kotanız hakkında önerilerde bulunabilir.

Program, günlük kullanım istatistiklerinizi saklayarak mevcut kota durumunuzu ve kota bitim süresi sonunda oluşabilecek muhtemel kota kullanım miktarınızı size bildirmekte. Gerçekten detaylı bir arayüze sahip uygulama istediğiniz her ayrıntıyı rahatlıkla size sunuyor. Program, içerisindeki geniş dil seçenekleri içerisinde Türkçe’yi de barındırmakta.

Kota geçerlilik sürenizi belirleyebilmenize olanak sağlayan uygulamaya 2 farklı boyuttaki widget, bildirim çubuğundaki durum ikonu ve ayrıntılı rapor sayfasıyla gayet kolay bir şekilde erişebilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver