Android İçin Uzaktan Bilgisayar Görüntüleme ve Kontrol Uygulaması Ücretsiz İndir TeamViewer Android Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Android İçin Uzaktan Bilgisayar Görüntüleme ve Kontrol Uygulaması TeamViewer Android Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda TeamViewer Android isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

TeamViewer, dünyanın en popüler ve kullanımı kolay uzaktan masaüstü yönetim programlarından birinin Android uygulamasıdır. Bu uygulama ile TeamViewer kurulu bir bilgisayara erişebilir ve yapmanız gereken işlemleri kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Burada yer alan TeamViewer programının anlatımı ile birlikte bu uygulamayı kullanmanız halinde internet bağlantısının olduğu hemen her yerden bilgisayarınıza ulaşmanız mümkün olabilir.

Güvenlik açısından da kullanıcısını herhangi bir risk altına sokmayan uygulama ile bağlandığınız bilgisayar üzerinden dosya aktarımı yapabilirsiniz. 

Bilgisayarı yeniden başlatmaktan birçok farklı işleme kadar geniş bir alanda ihtiyacınız olanları gerçekleştirebileceğiniz TeamViewer uygulaması rakiplerine göre son derece hızlı.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver