Android İçin Uzak Masaüstü Sanal Bilgisayar Uygulaması Ücretsiz İndir OnLive Desktop Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Android İçin Uzak Masaüstü Sanal Bilgisayar Uygulaması OnLive Desktop Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda OnLive Desktop isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

OnLive Desktop benzersiz bir servisini daha tanıttı. Onlive, bulut oyun bilgisayarından sonra sanallaştırılmış masaüstü bilgisayarımızı mobil cihazımıza getirdi. Android tabletinizde masaüstü bilgisayar deneyimi yaşayabileceğiniz, ücretsiz üyelikte 2GB web alanı veren servis kısa sürede popüler olmaya aday. Kısa kayıt işleminden sonra onlive servislerini kullanmaya başlayabilirsiniz.

Genel Özellikleri:

Microsoft Vista üzerinde çalışan sanallaştırılmış masaüstü bilgisayarınızı mobil cihazınızın ekranına sunmakta.
Kısıtlanmış ücretsiz sürümde Microsoft Office ürünlerinden Word – Excel – PowerPoint’i kullanabilme özgürlüğüne sahipsiniz. 2GB alanı istediğiniz gibi kullanabilirsiniz.
OnLive Desktop ile diğer cihazlarınız arasında kolay transfer imkanı.
Bluetooth klavye ve fare (sol tuşa izin veriliyor sadece) ile çalışabilme.

Uyumlu çalışan cihazlar:

Android 2.3 ve üzeri. Acer Iconia Tab A500, ASUS Eee TF101, Motorola Xoom, Samsung Galaxy Tab 8.9 and 10.1 ve HTC Jetstream.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver