Android İçin Uyku ve Alarm Uygulaması Ücretsiz İndir Sleep as an Droid Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Android İçin Uyku ve Alarm Uygulaması Sleep as an Droid Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Sleep as an Droid isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Sleep as an Droid, uykuya dalmanızdan uyanacağınız ana kadar uyku ile ilgili tüm detayların hesaplandığı ve kaliteli bir uyku için geliştirilmiş özelliklerin yer aldığı başarılı bir mobil uygulamadır.

Uygulamadaki gerekli ayarların yapılması ve alarmın kurulması ile birlikte harekete geçen uygulama, uykuya kolay dalmak adına hoş tınılar meydana getirebiliyor. Uyku boyunca, cihazda bulunan ivmeölçer ile hareketleri algılayan Sleep as an Droid uykunuzun derinliği saptanabiliyor. Böylelikle hangi saat aralığında uykunuzun ne kadar derin ya da uyanmaya ne kadar yakın olduğunuzu görebiliyorsunuz. Geçmiş uykulara dair istatistiklerin tutulmasıyla uyku kalitenize dair elinizde önemli veriler birikmiş oluyor.

Alarmı kuracağınız uyanma zamanına dair aralıklar içinde uyanmaya en yakın olduğunuz anda sizi uyandırmaya gayret eden uygulama, uykunuzu aldığınızı düşünerek de sizi uyandırmaya kalkabilir. Böylelikle uyku düzeni oluştuma imkanına kavuşursunuz.

Uyandırırken olabildiğine yumuşak hamlelerde bulunurcasına ses üreten uygulama, gerçekten uyanıp uyanmadığınızı sorgulamak adına küçük bir bulmaca çözmenizi isteyebiliyor.

Not: Uygulamayı satın almak için https://sites.google.com/site/sleepasandroid/pricing adresiniz ziyaret etmelisiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver