Android İçin Uygulama Sonlandırma Uygulaması Ücretsiz İndir Otomatik Sonlandırıcı Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Android İçin Uygulama Sonlandırma Uygulaması Otomatik Sonlandırıcı Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Otomatik Sonlandırıcı isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Android akıllı telefonların en büyük sorunlarından bir tanesi kullandıkça dolan hafıza ve uygulamaların kapladıkları yerden dolayı gerçekleşen hız sorunlarıdır.

Otomatik Sonlandırıcı uygulaması bu soruna çare olabilmek için hazırlanmış uygulamalardan bir tanesi. Uygulamanın gerçekleştirdiği işlemler temel olarak şu şekilde:

– Arkaplanda yer alan uygulamaların kapatılması– Daha verimli şarj yönetimi- Tüm uygulamaları sonlandırabilmeHafıza kullanım oranına göre işleme geçme- Zamanlamalı işlem yapma seçeneği- Aktif olduğunda uyarı verme

Şarj ve hafızanızı daha verimli kullanarak telefonunuzdan en iyi faydayı elde etmek istiyorsanız bu uygulamayı denemenizi tavsiye ediyorum.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver