Android İçin Ücretsiz Duvar Kâğıdı, Zil Sesi Uygulaması Ücretsiz İndir Zedge Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Android İçin Ücretsiz Duvar Kâğıdı, Zil Sesi Uygulaması Zedge Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Zedge isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Kişiselleştirme, mobil ürünler için olmazsa olmaz özelliklerden biridir. Kişiselleştirmenin bir parçasını ürünün ekranında yer alan duvar kâğıdı ve ürünün bünyesindeki zil, bildirim sesleri oluşturur. Zedge de bu iki içeriği ücretsiz olarak çok geniş bir arşiv üzerinden Android kullanıcılarına sunuyor.

Zedge uygulamasının kurulmasının ardından Android temelli mobil ürüne istediğiniz duvar kâğıdını ya da zil, bildirim sesini indirebilirsiniz. İndirmeden önce duvar kâğıtlarının ön izlemesini yapabilir ya da zil, bildirim seslerini dinleyebilirsiniz.

Her Android üründe bulunulması önerilen bu ücretsiz uygulama ile dilediğiniz zil seslerini arama özelliği üzerinden arayip sahip olabilirsiniz de.

 

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver