Android için Ücretsiz Aksiyon Oyunu Ücretsiz İndir Killer Bean Unleashed Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Android için Ücretsiz Aksiyon Oyunu Killer Bean Unleashed Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Killer Bean Unleashed isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Killer Bean Unleashed ile gözü kara süikastçimiz katil fasulye düşmanlarından intikam almak için geri dönüyor. Üstelik bu kez daha güçlü ve daha acımasız bir şekilde.

Android işletim sistemine sahip cihazlar için geliştirilen Killer Bean Unleashed aksiyon ve macera öğelerini bir arada harmanlayan başarılı grafiklere sahip bir devam oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Birinci bölümden başlamak üzere, oyunda tam olarak oynayabileceğimiz 8 bölüm bulunmakta. Her bölüm düşmanlarımızın sayısı biraz daha artacak ve düşmanlarımız daha da güçlenecek.

Sayısı artan ve güçlenen düşmanlarımıza karşı bizde olduğumuz yerde saymayacağız. Farklı silahlar ve ekipmanlarla katil fasulyemizi donatıp düşmanlarımızın hakkından gelmeye devam edeceğiz.

Üstün grafikleri ve sürükleyici senaryosuyla şimdiden efsane olmaya aday bir oyun olan Killer Bean Unleashed‘ı denemeyenler için şiddetle tavsiye ediyorum.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver