Android İçin Üç Boyutlu Amazing Spider-man Duvar Kağıdı Ücretsiz İndir Amazing Spider-Man 3D Live WP Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Android İçin Üç Boyutlu Amazing Spider-man Duvar Kağıdı Amazing Spider-Man 3D Live WP Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Amazing Spider-Man 3D Live WP isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Örümcek adam hemen her dönem sinema severlerin ilgisini çeken bir süper kahraman serisi. Bu serinin son ürünü ise Amazing Spider-Man orijinal adını taşıyan İnanılmaz Örümcek Adam filmi. Bu süper kahramanı mobil cihazında görmek isteyenler için de Amazing Spider-Man 3D Live WP isimli canlı duvar kağıdı üretildi.

New York Şehri ve bu şehrin gökyüzünü arka planda tutan duvar kağıdı, Örümcek Adam’ın harikulade modellemesi ile ekrana taşınıyor. Örümcek adam, cihazınızın ekranları arasında gezdiğinizde ise aynı yönde başını döndürüyor. Herhangi bir şey yapmadığınız zamanlarda da boynunu hafifçe döndürüyor ve buna benzer küçük mimikler gerçekleştiriyor. Daha fazla özelliğe erişmek içinse $0.99’lık bir ödeme ile ek paket satın almak gerekiyor.

Eğer bir Örümcek Adam hayranı iseniz bu keliteli canlı duvar kağıdı uygulamasını kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver