Android için TTNET Kitap Uygulaması Ücretsiz İndir TTNET Kitap Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Android için TTNET Kitap Uygulaması TTNET Kitap Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda TTNET Kitap isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

TTNET tarafında kitap okurları için geliştirilen TTNET Kitap android uygulaması, geliştirilen platform üzerinden alınan kitapları istediğiniz zaman istediğiniz mekanda okumanıza olanak sağlıyor. Kitap almak istediğinizde TTNET abonesi iseniz satın aldığınız kitapların ücretleri ADSL faturanıza yansıtılıyor eğer sadece TTNET Kitap üyeliğiniz var ise o zaman kitaplara sadece kredi kartınız yolu satın alabliyorsunuz.

Yüzden fazla yayınevinden binlerce kitaba ev sahipliği yapan TTNET Kitap uygulaması, satın alıp okuduğunuz kitaplar üzerinde çeşitli işlemler yapmanıza da izin veriyor. Kitabı okurken istediğiniz yerin altını çizebilir, kitap üzerine notlar ekleyebilir ve beğendiğiniz kısımları sosyal ağlarda paylaşabilirsiniz. Kitaplara kaldığınız yerden devam etmenizi de sağlayan uygulama, satın aldığınız kitapları 5 farklı cihaza kadar yüklemenize izin veriyor.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver