Android İçin Trafik Ölçme Uygulaması Ücretsiz İndir DroidStats Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Android İçin Trafik Ölçme Uygulaması DroidStats Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda DroidStats isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Günlük, haftalık ve aylık ne kadar görüşme yaptınız, ne kadar internete girdiniz kayıt altına almak isterseniz mutlaka kullanmanız gereken istatistik uygulamasıdır. Tanımladığınız paketiniz ve her bir işlem için tanımladığınız limitlere göre size ayrıca görsel olarakta uyarı ekranları çıkartmaktadır. Masaüstü bileşeni sayesinde her an işlemlerinizi ve paketinizi kontrol edebilir ve sorunsuz şekilde uygulamayı kullanabilirsiniz. Uygulamanın ücretli versiyonuda bulunmaktadır. Ücretli versiyonda bazı özellikler aktif olmaktadır.- Tüm bileşenleri düzenleyebilme.- Transparan yapabilme.- 4×1 ebatlarındaki bileşenleri açabilme.- 1×1 bileşenini görüntüleyebilme.- Durum çubuğunda kısayol ve uyarıları görüntüleyebilme.- tüm kayıt edilen verileri yedekleyebilme.- Arama ve sms geçmişini CSV formatında çıktısını alabilme.- Önemli istatistik verilerini pasta dilimi şeklinde grafik olarak görebilme.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver