Android İçin Telsiz Sesi Taklit Uygulaması Ücretsiz İndir Telsiz Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Android İçin Telsiz Sesi Taklit Uygulaması Telsiz Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Telsiz isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Akıllı telefonları her zaman ofis işlerimiz, kişisel ihtiyaçlarımız için değil kimi zamanlarda da oyunlar ve diğer eğlenceli aktiviteler için kullanıyoruz.

Android akıllı telefonlar için hazırlanmış olan bu Telsiz uygulamasını kullanarak polis telsizlerinin çıkardığı seslerin benzerlerini akıllı telefonunuzdan çıkarabilir ve olumlu-olumsuz yanıt seçeneklerini kullanarak arkadaşlarınızı eğlendirebilirsiniz.

Uygulama içerisinde farklı ses seçenekleri ve yanıtlarla birlikte geliyor. Genel olarak eğlenceli ve şaşırtıcı bir uygulama olduğunu söyleyebilirim.

Not:Bu uygulama ile polis telsizlerinin dinlenmesi imkansızdır. Eğlence dışı bir amaç için kullanımından doğabilecek sonuçlar kullanıcının sorumluluğundadır.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver