Android İçin Sözlük Uygulaması Ücretsiz İndir CamDictionary Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Android İçin Sözlük Uygulaması CamDictionary Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda CamDictionary isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

CamDictionary, mobil cihazınızdaki kamera donanımını kullanarak yabancı dillerdeki bilmediğiniz sözcüklerin anlamını öğrenmenizi sağlayan bir uygulamadır.

CamDictionary uygulamasını açtığınızda otomatik olarak kamera da devreye giriyor. Kamerayı bilmediğiniz yabancı kelimeye tutmanız halinde uygulama kelimeyi tanımlar. Tanımlanan kelime uygulamada yer alan sözlüğün veritabanında araştırılır ve bulunan anlam kullanıcıya sunulur.

Oldukça başarılı bir performansla çalışan uygulama ile nerede olursanız olun anlamını bilmediğiniz kelimeri uygulama üzerinden tanımlayabilirsiniz.

CamDictionary uygulamasının desteklediği diller: İngilizce, Fransızca, İspanyolca, Portekizce, Almanca, İtalyanca, Flemenkçe, Fince, Macarca, Korece, Çince, Japonca ve Türkçe.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver