Android İçin Sohbet Uygulaması Ücretsiz İndir Beejive Free Instant Messenger Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Android İçin Sohbet Uygulaması Beejive Free Instant Messenger Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Beejive Free Instant Messenger isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Beejive Free Instant Messenger, birçok sohbet aracını tek bir uygulamaya sığdıran ve daha iyi bir sohbet deneyimi sunan popüler bir sohbet uygulaması.

Giriş yaptığınız ve Beejive Free Instant Messenger uygulamasına tanımladığınız hesaplarınız üzerinden sohbet edebilir, yedi gün yirmidört saat söz konusu sohbet hesaplarınız üzerinde çevrim içi görünebilirsiniz. Bununla birlikte Android 2.2 ve üstü işletim sistemini kullanan akıllı telefonlarda, bildirim özelliğini de kullanmak mümkün.

Beejive Free Instant Messenger üzerinde çalışan sohbet uygulamaları şu şekilde: AIM/iChat, MSN, Yahoo!, GoogleTalk, Facebook IM, Jabber, and MySpace IM

Sohbet esnasında dosya, fotoğraf ve video gibi materyalleri paylaşabilirsiniz. AIM, Yahoo, GTalk ve MSN hesapları ile toplu sohbet imkanı da bulunuyor. Tüm bunların yanında jest ve mimik ifadesi olan küçük görseller kullanmanıza da imkan tanınıyor.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver