Android için Slice Oyunu Ücretsiz İndir Slice Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Android için Slice Oyunu Slice Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Slice isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Magma Mobile tarafından geliştirilen Slice özellikle tahta parçaları dilimleme oyunlarını sevenler için alternatif bir seçenek sunuyor. Slice tarzı oyunları bilmeyenler için hatırlatacak olursak amacımız; tahta parçalarını kesmeye çalışmak tabii göründüğünü kadar kolay bir durum değil, kimi tahta parçaları metallerle kaplı olduğu için o bölgelerde hamle yapamadığımız gibi bilyelere de çarpmamız gerek.

Arcade 

Arcade Modunda kestiğiniz ahşap parçalarıyla zamana karşı yarışıyoruz. İlk etapta verilen süre 28 saniye az gibi görünse de beceriye yeteneğimize göre artırabilmemiz de mümkün. Bir önceki etaplarda dilimlediğimiz tahta parçacıklarında aldığımız ekstra süreler bir sonraki bölüm de hanemize yazılıyor.

Challenge

Arcade moduna oranla bu modda süre kaygınız olmaksızın tahta parçalarını dilimliyorsunuz. 20 paketin yer aldığını ve sade bir pakette 100 bölüm olduğunu düşünürsek uzun soluklu oyun severlerin tercih edeceği bir mod.

Android Slice Özellikleri

2 mod
Tamamlanmış alan ve hamle sayısı gösterimi

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver