android için Skype uygulaması android Skype uygulaması indir Skype Skype uygulaması indir

Etiketler: android cep telefonu Skype uygulaması, android for Skype download

Android için Skype Uygulaması İndir Haberi| Teknoloji Haberleri

Sponsorlu Bağlantılar

Android için Skype Uygulaması İndir

Skype birkaç dakika içerisinde dünyanın herhangi bir yeriyle telefon görüşmesi yapmanızı sağlayan basit ve ücretsiz bir yazılımdır. Daha önceleri bilgisayarlarda kullanılan Skype artık Android işletim sistemli cep telefonu ve Tablet PC’lerde kullanabilirsiniz. Skype tarifeleri üzerinden sabit hatlara veya cep telefonlarına 3G ya da WiFi ağ üzerinden konuşabilir ücretsiz Skype’tan Skype’a görüntülü konuşmalar yapabilir veya çağrılar yapabilirsiniz. Android işletim sistemi cep telefonları ile hareket halindeyken de kullanabileceksiniz.

Skype Özellikleri:

Skype ile anlık görüntülü ve sesli çağrılar yapabilirsiniz.

3G veya WiFi ile bağlantı kurabilirsiniz.

Düşük maliyetli SMS, cep veya sabit hatlara görüşmeler yapabilirsiniz.

Resim, video ve dosya gönderebilirsiniz.

Skype yüksek kalitede ses iletimi sağlar.

Yüz veya ön ve arkaya bakan kameralar ile görüyorsanız ne göstermek için yüze konuşun.

Android 2.2 işletim sistemine sahip olan cihazlarda sadece arka yüzeye bakan kamerayı kullanmak mümkün olacak. Android 2.3 veya daha yüksek olan cihazlarda ön ve arkaya bakan kameraların her ikisini de kullanmak mümkün olacak.

WiFi bağlantı kullanmanız halinde ücretsizdir ancak 3G ile bağlantı kurmanız halinde operatör internet ücretini sizden alacaktır.

Son Aramalar: android cep telefonu Skype uygulaması, android for Skype download, android için Skype uygulaması, android Skype uygulaması indir, Skype, Skype uygulaması indir

androit cep telefonu için skype indir, smart tablet skype indir, android işletim sistemi için skype indir, android islemci icic skype indir, samsung android görüntülü skype indir, android skype gecmisi, skype ta konuşma geçmişi silme samsung android, android işlemcili telefonlara skype, android skype uygulamasında görüşme geçmişi silmek, msn indir andiriot islemci icin

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver