Android İçin SkyDrive Uygulaması Ücretsiz İndir SkyDrive Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Android İçin SkyDrive Uygulaması SkyDrive Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda SkyDrive isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

SkyDrive uygulaması, dosya ve klasörlerinizi saklayabileceğiniz ve internet erişimi sayesinde bulut sunucularda saklanan dosya ve klasörlerinizi ister bu Android uygulaması ile isterseniz de bilgisayarınızdan ulaşabileceğiniz bir servis.

Sade ve işlevsel özelliklere sahip modern arayüzü ile karşımıza çıkan uygulama, kullanıcı girişinden fotoğraf ve video yüklemeye kadar birçok konuda kolaylık sağlıyor. SkyDrive uygulamasını kullanarak Android akıllı telefon ve/veya tabletinizle çektiğiniz fotoğraf ve videoları kolayca bulut alanınıza yükleyebilirsiniz. Bununla birlikte istediğiniz dosya ve dokümanlarınızı da saklayabilirsiniz.

SkyDrive uygalamasını kullanabilmek için Microsoft’a ait outlook.com ve hotmail.com gibi servislerden hesap sahibi olmaka yeterli.

1.1 güncellemesi sonrasında:

SD kart üzerinden SkyDrive’a doküman ve dosya gönderme imkanı geldi.
Fotoğraf yükleme ve indirme boyutlarında düzenleme yapıldı.
Uygulama ikonunda ve görsellerinde değişmeler gerçekleşti.
Bildirilen ve tespit edilen hatalar giderildi.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver