Android İçin Şifreleme Uygulaması Ücretsiz İndir Smart App Protector Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Android İçin Şifreleme Uygulaması Smart App Protector Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Smart App Protector isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Smart App Protector, Android işletim sistemine sahip mobil cihazınızda yer alan uygulamaların şifre girilerek açılmasını sağlayan bir güvenlik uygulamasıdır.

Smart App Protector ile seçtiğiniz, yönetim panelinden belirlediğiniz uygulamalara güvenlik girişi atayabilirsiniz. Sizin tarafınızdan seçilecek şifre ile söz konusu uygulamalar açılabilir ve o uygulamaların bir başkası tarafından açılmasını engelleyebilirsiniz. Üstelik sadece bir değil, birden fazla şifreleme türü mevcut.

Kişisel bilgilerin ve özel hayatın önemli olduğu mobil cihazlarda kullanılacak bu tür şifreler, kişinin güvenliği açısından oldukça önemlidir. Bu nedenle sıkça tercih edilen şifreleme uygulamaları arasında Smart App Protector, kullanıcılardan yüksek puanlar alan uygulamalardan biridir.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver