Android İçin Sesli ve Görüntülü Konuşma Programı Ücretsiz İndir FriendCaller Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Android İçin Sesli ve Görüntülü Konuşma Programı FriendCaller Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda FriendCaller isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

FriendCaller, VOiP üzerinden işleyen bir nevi telefon santrali. Skype alternatifi olarak görebileceğimiz, platform bağımsız olarak tüm mobil cihazlarda da çalışabilen sesli-görüntülü görüşme servisi diyebiliriz.Aynı servisi kullanan arkadaşlarınızı arayabilir, sohbet edebilir, uygun fiyatlarla uluslararası – bölgesel teleon numaraları ile sesli, görüntülü görüşmeler yapabilirsiniz.

Servisin Genel Özellikleri:

Facebook ve FriendCaller websitesi üzerinden kayıt olabilir.
Arkadaşlarınızın sizi rahatça bulabilmeleri ve arayabilmeleri için CallMe-Link bağlantıları. Bu bağlantıları Facebook, twitter ya da e-posta ile arkadaşlarınıza iletebilirsiniz.
Sisteme kayıt olduğunuz an size FriendCaller ID tahsis edilir ve tüm arkadaşlarınız ve listenize eklenecek kişiler sizi bu ID aracılığı ile bulurlar, ararlar ve mesajlaşırlar.
Standart olarak web üzerinden çalışan servis, iPhone,iPad,iPod,Android ve bazı mobil cihazlar içinde uygulamaları sayesinde kullanılabilmektedir. Bu sayede tüm platformlarda ulaşılabilir olmaktasınız.
Ücretsiz Video arama yapabilir, FriendCaller üzerinde arkadaş grupları tanımlayıp ücretsiz video konferans düzenleyebilir, gerçek telefon numaralarını uygun fiyatlarla arayabilir ve SMS gönderebilirsiniz.
953’den fazla Android cihazda çalışabilen, 3G/4G/WiFi veri hatlarını kullanarak sesli ve görüntülü görüşmenize olanak tanır.
Mevcut telefon rehberiniz dışında FirendCaller rehberinizide kullanma olanağı. 
4 kişiye kadar video görüşme, 6 kişiye kadar sesli görüşme imkanı.

Desteklenen cihazlardan birkaçı:

Samsung Galaxy S, SIISamsung Galaxy TabNexus SHTC SensationHTC EVO 4GHTC DesireHTC WildfireHTC myTouch 3GHTC TattooHTC IdeosMotorola DroidHuawei IdeosHuawei AscendSony Ericsson XperiaAll T-Mobile Androids

Alternatifleri: AIM, Fring, Google Talk, MeeBo, Nimbuzz, Skype

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver