Android İçin Sesli Sohbet ve Mesajlaşma Uygulaması Ücretsiz İndir Viber Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Android İçin Sesli Sohbet ve Mesajlaşma Uygulaması Viber Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Viber isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Viber, Tango uygulaması gibi görüntülü sohbet uygulamalası olarak görünsede, iPhone ve Android cihazları arasında internet üzerinden HD kalitesinde sesli görüşmeye olanak tanıyor. Bu temel işlevi bakımından Skype’a benzetilebilir. Tek farkı Skype’daki gibi kayıt olmanız gerekmiyor. Whatsapp tarzında SMS onay sistemi sayesinde telefon numaranız kimliğiniz haline geliyor. Kişi listenizede erişim isteyerek, Viber uygulamasını kullanan arkadaşlarınızı işaretlemekte. Rehberinizde arkadaşlarınızın isimlerinin karşısında “Viber” yada “Free Call” etiketleri gördüğünüzde o kişileri Viber üzerinden arayabileceğinizi belirtir. VoIP özelliği ile internet üzerinden sesli görüşme yapabilirsiniz.

GSM operatörünüzden uygun bir internet paketi seçerek çok uzun sürelerde yüksek ses kalitesinde Viber kullanan arkadaşlarınızla konuşabilir, birisiyle konuşurken telefonunuzda farklı bir uygulama üzerinde çalışabilirsiniz. 2010 yılında yayınlandığında 5 günde 1 milyon indirme ve 2011 yılında 40milyon aboneye ulaşmış olan, popülerliğini kanıtlamış Viber‘i doyasıya kullanabilirsiniz.

Genel Özellikler:

Android 2.0 ve üzeri destekler.
HD kalitede sesli görüşmelere imkan verir.
Ücretsizdir ve reklam içermez.
Kullanımı kolaydır. Kişi listenizde viber isimli üyeleri görebilir ve sesli görüşmeyi başlatabilirsiniz.

2.2.0.1344  güncellemesi ile gelenler:

Yenilenmiş ve gelişmiş arayüz
HD Voice Engine ile Ses kalitesinde iyileştirme
Grup meesajlaşma
Kullanıcı adı ve kullanıcı fotoğrafı paylaşma

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver