Android İçin Sesli Komut Uygulaması Ücretsiz İndir Skyvi (Siri for Android) Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Android İçin Sesli Komut Uygulaması Skyvi (Siri for Android) Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Skyvi (Siri for Android) isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

iPhone kullanıcılarının sık sık kullandıkları Siri uygulamasına Samsung tarafından Galaxy S3’te S-Voice cevabı verilmişti ancak diğer Android telefon kullanıcılarının kullanabilecekleri Siri benzeri bir uygulama cihaz üreticileri tarafından hazırlanmamıştı.

Skyvi uygulaması bu soruna bir çözüm bularak Android telefonunuzdaki Siri benzeri işlevleri yerine getirmenizi sağlıyor. Uygulamayı kullanarak sesli mesaj yazma, mekan arama, yönlendirme alma, rehberinizden numara arama, müzik çalma, hava durumu öğrenme, Facebook ve Twitter’a ulaşma, soru sorma gibi pek çok işlevi sesli olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Uygulama her ne kadar ufak tefek eksikleri içerisinde barındırsa da şu an için Android telefonlarda kullanılabilecek en iyi Siri benzeri uygulamalar arasında yer alıyor.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver