Android İçin Ses Değiştirme Uygulaması Ücretsiz İndir Change Your Voice Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Android İçin Ses Değiştirme Uygulaması Change Your Voice Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Change Your Voice isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Change Your Voice Android uygulaması akıllı telefonunuz aracılığı ile sesinizi 14 farklı ses efektinden birisini seçerek değiştirmenize, hızlandırmanıza ve tonuyla oynamanıza imkan veriyor. Dilerseniz kendi sesinizi kaydetme dilerseniz de içerisinden bulunan TTS motoru sayesinde bir ses yaratma şansına sahipsiniz.

Aynı zamanda yazı yazarak uygulamanın dilediğiniz yazıyı efekt uygulayarak okumasını da sağlayabilirsiniz. Ne yazık ki İngilizce okumaları başarıyla gerçekleştiren uygulama Türkçe’yi o kadar da başarılı olarak okuyamıyor. Kendi sesinizi kaydederek efekt uygulamanız çok daha başarılı sonuçlar verecektir.

Efekt uyguladığınız sesinizi telefonunuza kaydettikten sonra uygulama içerisindeki seçenekleri kullanarak alarm sesi, telefon zili, bildirim sesi veya müzik olarak da kaydedebilir, böylece dilediğiniz gibi kullanma şansına sahip olabilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver