Android için Şehir Kurma Oyunu Ücretsiz İndir Fantasy Town Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Android için Şehir Kurma Oyunu Fantasy Town Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Fantasy Town isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Gameloft tarafından geliştirilen Fantasy Town sizi farklı bir atmosferin içine çekerek eğlence dolu anlar geçirmenizi sağlıyor. The Oregon Trail: Settler benzeri olsa da özellikle karakter kısmında ayrılıyorlar. Oregon Trail‘de insan karakterleri hakimken Fantasy Town‘da sıra dışı hayvan figürleriyle hayalinizdeki şehri oluşturmaya olanak sağlıyor.

Fantastik bir dünyanın kapılarını sonuna kadar aralayan yapımda kendi için küçük oyunlara da yer verilmiş. Çevrim dışı oynama özelliği sayesinde dilediğiniz yerden şehrinizi inşa edebilir veya tarladaki mahsüllerinizi toplayabilirsiniz.

Fantasy Town ücretsiz olmasının yanında oyun içi ekipman satın alma özelliğine sahip. Ek parçalar için fazla oynamak istemeyenler ücretli olarakda sahip olabilirler.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver