Android İçin Savaş Uçakları ile Savunma Oyunu Ücretsiz İndir Air Patriots Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Android İçin Savaş Uçakları ile Savunma Oyunu Air Patriots Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Air Patriots isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Air Patriots, Amazon Stüdyoları tarafından hazırlanmış ilk oyun olma özelliğinin yanı sıra oldukça başarılı olmasıyla dikkat çekiyor.

Hem grafik hem oynanabilirlik açısından üst seviyede bir oyun olarak karşımıza çıkan Air Patriots, savaş uçakları ile dalga dalga gelen tankları yok etme ve belli yolları savunma üzerine kurulu. Birkaç türden oluşan ve silahları da buna bağlı olarak değişiklik gösteren savaş uçakları ile haritadaki bölgeler korunmalı ve tanklar yok edilmeli. Seviye ilerledikçe farklı haritalar ve rütbeler kazanmak mümkün.

12 farklı bölümden oluşan oyunda oyun içinde çıkan yeşil çark şeklindeki simgeleri toplayıp sonraki haritaların açılması sağlanabilir. Çarkların yetmediği yerlerde ise satın alma devreye giriyor. Son güncelleme ile Galaxy S3 kullanıcılarının yaşadığı sorunlar giderildi.

1.05 güncellemesi sonrasında:

Toyland isimli yeni bir harita eklendi.
Parasite ve Swivel Ace isimli yeni uçaklar eklendi.
İstatistiklerde yenilikler ve iyileştirmeler mevcut.
Yerel en yüksek skor özelliği geldi.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver