Android İçin Sahabelerin Hayatı Uygulaması Ücretsiz İndir Hayatü’s Sahabe Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Android İçin Sahabelerin Hayatı Uygulaması Hayatü’s Sahabe Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Hayatü’s Sahabe isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Hayatü’s Sahabe uygulaması Müslüman Android mobil cihaz kullanıcılarının sahabeler hakkında bilgiler edinebilmeleri için hazırlanmış bir bilgi uygulaması. İçerisinde Ümmetin Yıldızları, Dört Büyük Halife, Cennetle Müjdelenenler, Sahabeler, Resulullahın Hanımları adlı beş kategori bulunduran uygulama aradığınız kutsal kişilikleri kolaylıkla bulmanızı sağlıyor.

Okuma ekranında yer alan renkler de mümkün olduğunca gerçek bir kitaba benzetilmeye çalışılmış ve böylece göz yorgunluğunun engellenmesi amaçlanmış. Navigasyon olarak herhangi bir sorunu bulunmayan uygulama bazı Android cihazlarda kapanma gibi bir soruna sahip olsa da pek çok kullanıcının en sık kullandığı uygulamalar arasına şimdiden girmiş durumda.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver