Android İçin RSS Takip Uygulaması Ücretsiz İndir NewsRob Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Android İçin RSS Takip Uygulaması NewsRob Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda NewsRob isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Google Reader servisinin üzerinden abone olduğunuz websitelerinin içeriklerini okumanızı sağlayan başka bir Android rss takip uygulamasıdır. Çevrimdışı dahi olsanız rss listenizdeki belli sayıda içeriği okuyabilmenize olanak vermektedir. Bu işlemi arkaplanda çalışarak tüm rss listenizi içerikleriyle beraber mobil cihazınıza indirerek gerçekleştirmektedir.  Uygulama yüklendikten sonra vereceğiniz küçük bir izin ile Google Reader hesabınızla senkronize çalışmaya başlamaktadır. Basit ve standart bir rss okuyucu isteyenler için kullanılabilir bir uygulama.

Genel Özellikleri:

Google Reader hesabınızla senkronize çalışır.
Okumadığınız son 90 rss içeriğini mobil cihazınızda depolar ve bu sayede çevrimdışı konumda da rss içeriğini okumanızı sağlar.
Android 2.1 ve üzeri sürümlerde çalışır. Ayrıca 2.1 altı sürümler için ücretsiz ve Pro olarak ücretli bir sürümüde bulunmaktadır.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver