Android İçin RSS Takip Uygulaması Ücretsiz İndir Google Reader Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Android İçin RSS Takip Uygulaması Google Reader Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Google Reader isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

RSS okuyucular içinde belkide en çok kullanılan, en çok tercih edileni. Android cihazlar için Google tarafından resmi olarak hazırlanan Google reader uygulaması sayesinde Reader hizmetini mobil cihazınızda da kullanmaya güvenli şekilde devam edebileceksiniz. Google’ın tüm olanaklarını kullanarak beğendiğiniz websitelerini güvenli ve hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz. İstediğiniz zaman aboneliklerinizi dışa aktar seçeneği ile kaydedip farklı rss okuyucularda kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Genel Özellikleri:* Google hesabınızın olması gerekmekte. Eğer Gmail hesabınız var ise üst menüden Reader sekmesine tıklayarak ulaşabilirsiniz.* RSS ve Atom protokollerini destekler.* OPML olarak tüm aboneliklerinizi ve klasörlerinizi dışar aktarabilir.* Abone olduğunuz websitesinin geçmişteki yazılarına da ulaşabilirsiniz. Eğer site uzun süredir yayında ise sınırsız sayıda eski yazısını rss okuyucu yardımıyla ulaşabilir ve okuyabilirsiniz.* İçeriğin içinde yer alan video – resim – ses kaydı gibi multimedya içerikleri aynı ekranda gösterebilme gibi hızlı ve etkili çözümleri bulunuyor.* Web üzerinde kullandığınız Reader hizmetinin tüm özelliklerini Android uygulamasıda gerçekleştirebilmektedir.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver