Android İçin RSS Okuma Uygulaması Ücretsiz İndir Appy Geek Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Android İçin RSS Okuma Uygulaması Appy Geek Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Appy Geek isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

RSS okuma uygulamaları kervanına Android için katılan Appy Geek uygulaması, rakiplerine göre kolay kullanım ve sade arayüzü sayesinde yeni olmasına rağmen karşı koyabiliyor. Farklı yenilikleri ve dergi ayarındaki bu RSS okuyucu uygulaması, kolay kaynak eklemesi ve linkleri direk olarak çekip bildirim vermesi ile dikkat çekiyor.

Uygulama belirlenen konulara göre sitelerin veritabanlarından bilgileri çekip, istediğiniz başlıklara göre size anlık olarak haber verebiliyor. Güncel olaylara göre bu konuları değiştirebileceğiniz uygulama üzerinden favori konularınızda size anında bildirim olarak gelebiliyor. Gelen bu haberleri ve bildirimleri siz de anında Appy Geek üzerinden sosyal ağlarda paylaşabiliyorsunuz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver