Android İçin Reklam Engelleme Uygulaması Ücretsiz İndir Adblock Plus Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Android İçin Reklam Engelleme Uygulaması Adblock Plus Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Adblock Plus isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Adblock Plus, Android cihazınızda rahatsız edici tüm reklamları bloke edebilen bir uygulamadır. Bu uygulama, tarama sırasında karşınıza çıkan, örneğin Angry Birds ya da favori oyunlarınızdan birini oynarken, tüm çevrim içi reklamları engeller. Ücretsizdir. Adblock Plus’ı kullanmaya başladığınız andan itibaren Android cihazınız daha eğlenceli hale gelecek.

Adblock Plus; mobil reklamları, video reklamlarını, internet sitelerindeki manşetten reklamları veya ilanları, zorlama bildirimlerini, HTML5 reklamlarını ve daha fazlasını engelleme özelliğine sahiptir.

Editör Notu: Adblock Plus, cihazınızda Android sürümüne ya da “root” özelliğine bağlı olarak sınırlı niteliğe sahip olabilir. Ayrıca Android cihazlar SSL şifreli web sitelerinden gelen reklamları engellenmesine müsaade etmez.

Root yapılırsa: Reklamlar, Wi-Fi ve 3G üzerinden engellenir. Root yapılmayan Android 3.1 ve üstü cihazlarda: Reklamlar Wi-Fi üzerinden engellenir. Root yapılmayan Android 3.0 ve önceki cihazlarda: Reklamların engellenmesi için bazı manuel ayarların yapılması gerekebilir. Nasıl yapıldığını öğrenmek için üretici sayfasına ulaşmalısınız.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver