Android İçin RealPlayer Medya Oynatıcı Ücretsiz İndir RealPlayer Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Android İçin RealPlayer Medya Oynatıcı RealPlayer Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda RealPlayer isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Müzik, video, resim dosyalarını organize etmek ve oynatmak için yararlanabileceğiniz RealPlayer şık ve kullanışlı bir arayüz sunuyor. Medya dosyalarınızı Facebook, YouTube, Flickr, Picasa hesaplarında paylaşmak için de RealPlayer uygulamasından yardım alabilirsiniz.

Kendi çalma listelerini hazırlamak ve tekrar düzenlemek, video dosyalarını düzgün bir arşiv haline getirmek, fotoğraflarına tek bir alandan ulaşmak gibi istekleri olanlar bu uygulamaya bir göz atmalı. Android Market’in en hızlı yükselen uygulamalarından olan RealPlayer’ın sesli arama desteği var. Böylece uygulamaya isteklerinizi söylemeniz yeterli hale geliyor. Sürekli geliştirildiğinden burada bahsetmediğimiz en yeni özellikleri keşfetmek için uygulamayı denemeniz gerekiyor.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver