Android İçin Profesyonel İş Hayatı Sosyal Medya Uygulaması Ücretsiz İndir LinkedIn Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Android İçin Profesyonel İş Hayatı Sosyal Medya Uygulaması LinkedIn Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda LinkedIn isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

LinkedIn bildiğiniz gibi ülkemizde son yıllarda çok popüler hale gelmiş bir profesyonel sosyal uygulaması. Özellikle kariyerine önem veren ve aktif olarak sektörüyle ilgili gündemi takip etmek isteyenlerin sıklıkla kullandığı bir ağ olan LinkedIn sektörel kişi ağınızı da geliştirmenize yardımcı oluyor.

Android işletim sistemli mobil cihazlarda yer alan LinkedIn uygulaması da her zaman her yerden LinkedIn’e kolayca ulaşarak işlemlerinizi gerçekleştirmenizi sağlıyor. Arkadaş olarak eklediğiniz kişileri kolayca görebiliyor ve gruplarınızda olan bitenleri hızlıca gözden geçirebiliyorsunuz. Normal versiyonundan pek de eksiği olmayan bu Android uygulaması ile her zaman profesyonel iş yaşamınızı yönetme olanağı buluyorsunuz.

2.5.4 güncellemesi sonrasında:

Premium hesaba geçebilme ve kullanabilme özelliği eklendi.
Performans iyileştirmeleri sağlandı.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver