Android İçin Profesyonel Çizim Yapma Uygulaması Ücretsiz İndir SketchBook Mobile Express Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Android İçin Profesyonel Çizim Yapma Uygulaması SketchBook Mobile Express Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda SketchBook Mobile Express isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Autodesk firması tarafından geliştirilen SketchBook® Mobile Express, profesyonel bir çizim uygulamasıdır. Kullanıcı dostu arayüzüyle kullanımı oldukça basittir. Sunduğu çizim araçlarıyla oldukça başarılı çizimler yapabilir daha sonra bu çalışmanızı mobil cihazınıza kaydedebilrsiniz.

Aklınıza gelen fikirlerinizi ertelemeden anında dijital ortama aktarın.Uygulama tamamen ücretsiz olup, multi-touch özelliğini destekleyen cihazlarda yüksek performansla çalışır, aynı zamanda 1 GHZ işlemci ve 512MB Ram gerektirir.Progamın Özellikleri:

 – Kolay kullanım

 – Profesyonel çizim araçları

 – Çalışmaları kaydetme

 – Kullanıcı dostu arayüz

 – 10 adım geri al özelliği

 – Fotoğraf katmanlarını içe aktarma

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver