Android İçin Pingdom Uygulaması Ücretsiz İndir Pingdom Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Android İçin Pingdom Uygulaması Pingdom Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Pingdom isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Pingdom, sunucuların yani internet sitelerinin yayın yapmasını sağlayan bilgisayarların anlık durumlarını, olası yavaşlama ve durma hallerinin kullanıcılara bildirilmesini amaçlayan bir Android uygulaması. Bu uygulama ile web sitelerinin yaşayabilecekleri olası yavaşlama ve durma hallerinde site sahipleri hızlı bir şekilde bilgi sahibi olabiliyorlar ve sunucu için gerekli işlemleri yaparak sorunu ortadan kaldırabiliyorlar. Böylelikle internet sitesi sahipleri yaşanan sorundan dolayı ortaya çıkabilecek hem maddi hem de manevi zararı en aza indirmiş oluyorlar.

İnternet sitesinin sunucu performansını görüntülemek isteyen kullanıcılar için iyi bir kaynak noktası olan Pingdom, sunucu değiştirme ihtiyacı olup olmadığı ya da sunucunun istenen performansı sergileyip sergilemediğini de ortaya koyabiliyor.

Pingdom uygulamasının özellikleri:

Uygulama notlarını bildirim olarak alma.
Takip edilen sitelerin bağlı oldukları sunucunun anlık yükünü izleyebilme, takip edebilme.
Birden fazla site için ayrı ayrı takip edebilme olanağı.
HTTP, Ping, DNS, SMTP, IMAP, POP3, TCP port gibi alt konulara ait özellikler.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver