Android İçin Otel ve Rezervasyon Uygulaması Ücretsiz İndir biodabulsam – son dakika otel Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Android İçin Otel ve Rezervasyon Uygulaması biodabulsam – son dakika otel Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda biodabulsam – son dakika otel isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

biodabulsam – son dakika otel uygulaması, özellikle de son anda oda bulunması ve rezervasyon yapılması gerektiğinde devreye girerek çözümü gerçekleştiriyor. Şimdilik yalnızca İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa‘da kullanılabilen uygulama ile bir dakika geçmeden, saniyeler içinde rezervasyon yapmanın mümkün olduğu belirtiliyor.

Otellerin uygulama kullanıcılarına sundukları teklifler, ulaşım ve konum temelli otel bulma, 02:00 gibi geç bir saatte bile rezervasyon yapma şansı, son dakika indirimleri ve sürekli aktif danışma hattı biodabulsam – son dakika otel uygulamasının sunduğu diğer özellikler.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver