Android İçin Not Tutma Uygulaması Ücretsiz İndir Hızlı Not Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Android İçin Not Tutma Uygulaması Hızlı Not Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Hızlı Not isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Android akıllı telefonlar beraberlerinde birer not tutma uygulaması ile birlikte geliyorlar ancak bu uygulamalar o kadar temel özelliklere sahip oluyorlar ki fazladan ve daha gelişmiş bir not uygulaması kullanmamak imkansız hale geliyor.

Hızlı Not uygulaması da ihtiyaç duyabileceğiniz not uygulamalarından bir tanesi. Uygulamayı kullanarak hem ekranı kullanarak hem de sesiniz yoluyla notlarınızı yazı haline dökebilirsiniz. Ayrıca notlarınıza resim, konum, saat ve tarih bilgisi ekleme özelliklerinin yanında notunuzu şifreleme özellikleri de bulunuyor.

Bu notları çeşitli sosyal medya ve web uygulamalarını kullanarak arkadaşlarınızla paylaşmak isterseniz de kolayca gerekli menüleri kullanarak bu işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver