Android için NFC Etiket Uygulaması Ücretsiz İndir NFC Task Launcher Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Android için NFC Etiket Uygulaması NFC Task Launcher Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda NFC Task Launcher isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

NFC Task Launcher uygulaması, android cihazlar için NFC etiketi ayarlamaya yarayan bir uygulama. Uygulama üzerinden ayarlanan bu NFC etiketleri sayesinde cihazınızı, tek dokunuş ile kapatabilir, çeşitli özellikleri önceden ayarlayarak açıp kapatabilir, istediğiniz numaraya arama yapabilir ve müzik açabilirsiniz. Aklınıza bunlarında dışında ne geliyorsa hepsine bir NFC etiketi ayarlayabilir ve kolayca işlemler yapabilirsiniz.

NFC Task Launcher ile oluşturduğumuz bu NFC etiketlerini programlayabilir ve isterseniz bu etiketler için bir isterseniz iki farklı görev atayabilirsiniz. Uygulama sizin oluşturduğunuz etiketlerin dışında, NFC forum Type1, 2, 3, 4 etiketlerini ve üçüncü parti uygulamalar tarafından oluşturulan etiketleri de okuyabiliyor.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver