Android İçin Neredeyim Uygulaması Ücretsiz İndir Forecast Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Android İçin Neredeyim Uygulaması Forecast Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Forecast isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Forecast, arkadaşlarınızla görüşmenin en iyi yolu. Popüler mekanlarda, gittiğiniz yerlerde kendi hesabınızdan mekana giriş yaparak orada olduğunuz profilinizde belirtmeniz yeterli. Aynı şekilde giriş yaptığınız mekanda arkadaşlarınız var mı? en son kim ne zaman ziyaret etmiş görebiliyorsunuz. Geleceğe yönelik planlar yaparak nerelerde bulunacağınızı takviminize girmeniz yeterli. 

Bu sayede ilgili yerde arkadaşlarınızın dışında kimlerin olduğunuda görebilir ve yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. En basit haliyle küçük bir sosyal medya ortamı oluşturan, arkadaşlarınızla belkide sık sık görüşmenizin önünü açacak ilginç bir uygulama. Facebook ve Foursquare hesaplarınızdan giriş yaparak uygulamayı hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. 

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver