Android İçin Nasa Uygulaması Ücretsiz İndir NASA App Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Android İçin Nasa Uygulaması NASA App Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda NASA App isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

NASA’nın uzayı ve evreni keşfi sırasında elde edilen temel bilgilerin, videoların ve görevlerin yer aldığı bu uygulama ile uzayı cebinize taşıyabilirsiniz. Dünya ve evrene ait çarpıcı görsellerin, videoların bulunduğu bu uygulama ile NASA’nın gerçekleştirdiği görevlere tanıklık etmek de mümkün.

NASA TV üzerinden de sunulan çalışmaları televizyon ya da uydu alıcısına gerek kalmaksızın izleyebilirsiniz. Facebook ve Twitter ile birlikte çalışabilen uygulamada dikkatinizi çeken öğeleri sosyal hesaplarınız üzerinden paylaşma olanağınız da bulunuyor.

Dünya ve evrene ait bilgilerin yanı sıra, astronotlar ve uzay araştırmaları kapsamında ilginizi çekebilecek neredeyse tüm bilgileri bu uygulama üzerinden öğrenebilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver