Android İçin Namaz Hocası Uygulaması Ücretsiz İndir Namaz Hocası Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Android İçin Namaz Hocası Uygulaması Namaz Hocası Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Namaz Hocası isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Ramazan Ayı ile birlikte yoğunlaşan ibadet faaliyetlerinin doğru ve tam olarak yerine getirilmesi için bir takım kitaplara ya da kitapçıklara ihtiyaç duyulabilir. Ancak gerekli olan tüm temel bilgilerin bir mobil uygulamada yer alması hem zaman hem de öğrenim tekniği açısından daha uygun olacaktır.

Namaz Hocası da sahip olduğu birçok özellik ile Müslümanların temel ibadet bilgilerine kısa sürede erişim olanağı sunuyor.

Geniş bir dua arşivinin yer aldığı uygulamada neredeyse aradığınız tüm dualara ulaşabilirsiniz. İslam dininde önemli bir yeri olan namaz ve oruç ibadetlerine dair bilgilerin de yer verildiği Namaz Hocası uygulamasında başka birçok içerik öğesi de mevcut.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver