Android İçin Müzik Konser Kayıtları Uygulaması Ücretsiz İndir Qello Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Android İçin Müzik Konser Kayıtları Uygulaması Qello Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Qello isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Qello uygulaması nerede konser var ise kaydını almış ve kendine özel bir platform oluşturmuş bir uygulama. Uygulama üzerinde sadece konser kayıtları yok. Efsaneleşmiş albüm ve sanatçıların belgesellerinin de yer aldığı uygulama aynı zamanda tarihi eser niteliğinde. Çünkü üzerinde bulunana kayıtlar 1950 yılına kadar gidebiliyor. 

Qello uygulaması belgesel ve müzik kayıtları olarak sunduğu bu güzel arşivi yüksek kalitede kullanıcılara aktarıyor. Aktarılan bu arşiv ise sınırlandırılmış bir şekilde. Qello tarafından sunulan bu arşivin hepsini görmek istiyorsanız, uygulama sahiplerine aylık $5 ücret ödemeniz gerekiyor. Bu ücret sadece müzik kayıtları için değil aktarılan belgeselleri de kapsyor.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver