Android için Moda Oyunu Ücretsiz İndir Fashion Icon Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Android için Moda Oyunu Fashion Icon Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Fashion Icon isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Paris sokaklarında yolculuğa çıktığımız Android Fashion Icon özellikle modayı yakından takip edenlerin ilgisini çekecek bir yapım. Partilere katılılabilir veya alış veriş merkezlerine gidebilir hatta flört edebilirsiniz bile.

Hangimiz daha güzeliz?

Paris sokaklarında gezinirken yolda geçen hemcislerinizle fotoğraflar çekilerek onlardan daha çekici olduğunuzu göstererin. Sizden daha güzel olan hemcinsleriniz çıkarsa fön makinasıyla saçlarını bozarak kaybetmelerini sağlayabilirsiniz.

Flört

Fashion Icon oyununda kendinize erkek arkadaş edinebilmeniz mümkün tabii ki karşınızdaki partnerinizi etkilemeniz gerekli. My Boyfriend kısmına geldiğimizde partnerimize ait:

Son buluşma zamanı
Partnerin size hediye verme süresi

gibi bilgilere de ulaşabilirsiniz. 

Karakterinizi Değiştirin

Başlangıçta ortaya çıkan bayan karakterinden sıkılanlar Shops – Salon diyerek farklı bir seçimde yapabilirler.

Genel olarak Fashion Icon’da yüzlerce kıyafeti bulabilir, deneyebilir veya satın alabilirsiniz. Gerçek modayı sanal dünyaya taşımayı başaran Gameloft ile eğlence dolu anlar sizi bekliyor.

Android Fashion Icon Özellikleri

Karaktere isim verme
8 ten rengi, 19 saç stili ve 8 saç rengi, 18 göz yapısı ve 9 göz rengi, 19 dudak yapısı ve 8 dudak renk seçimi
23 alışveriş mağazası
Oyun içi ekipman satın alma
Çoklu dokunma desteği

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver