Android İçin Mobil Web Tarayıcı Uygulaması Ücretsiz İndir Maxthon Mobile Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Android İçin Mobil Web Tarayıcı Uygulaması Maxthon Mobile Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Maxthon Mobile isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Maxthon Mobile sekmeli internet tarayıcısı çağının ilklerinden biri olarak alternatif bir web gezintisi deneyimi sunuyor. Dünyanın en hızlı, akıllı,güvenli mobil web tarayıcısı sloganını destekleyecek türden özellikler sunabilen Maxthon Mobile, 550milyon kişi tarafından indirilmiş durumda. Dolphin, Opera, Opera Mini alternatifi bir mobil web tarayıcısı.

Genel Özellikleri:

Cloud yapısı sayesinde üm bilgilerinizi şifreli olarak sunucularda saklanır. İstediğiniz zaman istediğiniz yerden bilgilerinize ulaşabilirsiniz.
Reklam kodu içermez, ücretsizdir ve size özel bir web tarayıcıdır.
Aynı tarayıcıda birden çok oturum açabilme özelliği.
Gelişmiş indirme yöneticisi. (İndirmeleri saklama, zamanlı indirme başlatma gibi öellikleri bulunur.)
Tarayıcınıza kendi resminizi ekleyebilme. Tarayıcının herhangi bir logosu bulunmamaktadır.
Tema, eklenti desteği.
Samsung Galaxy S2, HTC Desire, HTC Desire HD, Samsung Galaxy S, HTC Desire S, Samsung Galaxy Ace, HTC Wildfire S, Motorola Defy, HTC Sensation 4G, HTC Incredible S mobil cihazlar için özel olarak düzenlenmiştir.

Eklentiler sayesinde mobil tarayıcınıza ekleyebileceğiniz özellikler:* Rss takip sistemi.* Ekran görüntüsü kaydetme.* Sık kullanılanları yedekleme servisi.* Dosya yöneticisi* Cevaplanmayan aramalar listesi.* Görev Yöneticisi ile uygulama sonlandırma.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver